Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 19:52:59

Багатоповерхівку за адресою В’ячеслава Чорновола, 27 урочисто відкрили

27.09.2016   08:02

У Чернігові урочисто перерізали червону стрічку в новому 164-квартирному житловому будинку за адресою В’ячеслава Чорновола, 27 (колишня Войкова). У заході взяв участь міський голова Владислав Атрошенко.

Під час урочистого відкриття мешканці багатоповерхівки висловили подяку міському голові за розуміння та допомогу у вирішені проблеми з підключенням будинку до електромереж.

- У першу чергу це ваше досягнення. Такої згуртованості громади я ще не бачив, це дуже гарно, що ви всі проблемні питання вирішували разом  – відповів Владислав Атрошенко.

Міський голова також зазначив, що в сприянні вирішенні даного питання також сприяв голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.


Довідково:

Житловий будинок за адресою В’ячеслава Чорновола, 27 довгий час не здавався та не підключався до електромереж через недостатність потужності його трансформаторної підстанції. Мешканці фактично готового будинку, які свого часу профінансували його спорудження, довгий час через відсутність електроенергії не могли проживати у своїх квартирах. Однак нещодавно Чернігівський міський голова знайшов інвестора, який придбав для підстанції потрібне додаткове обладнання.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини