Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 січня, 05:30:20

В області тривають ремонти об’єктів інфраструктури

20.09.2016   14:21

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич продовжив перевірку стану впровадження проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

19 вересня, разом з директором Департаменту соціального захисту населення ОДА Олегом Русіним та головою Козелецької райдержадміністрації Володимиром Шведом він оглянув соціальні об’єкти у Козелецькому районі.

Посадовців цікавило, як проходить капітальний ремонт приміщень Козелецького геріатричного пансіонату, що в селі Часнівці. А це корівник, свинарник та матеріальний склад підсобного господарства.

На зазначені об’єкти виділено майже 1,2 мільйона гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 127,7 тисячі гривень місцевих коштів. На сьогодні вже освоєно 343,6 тисячі гривень державного бюджету. Фактично завершили ремонт свинарника, інші об’єкти обіцяють здати у жовтні.

Представники обласної та місцевої влади обговорили також необхідність виділення додаткових коштів з Державного фонду регіонального розвитку на здійснення капітального ремонту теплотраси. Відповідний запит вже подано до Мінрегіону на розгляд Міжвідомчої комісії. У перспективі – заявка на ремонт психоневрологічного корпусу геріатричного пансіонату.

Відвідав Леонід Сахневич і гімназію в місті Острі. Вона також потребує капітального ремонту. Тож це питання також опрацьовували керівники області та району.

До відома. Відповідно до доведених Мінрегіоном лімітів коштів Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч області передбачено 91,89 мільйона гривень, з яких вже розподілено 84,6 мільйона гривень. Наразі надійшло 27,3 мільйона гривень, з них освоєно близько 19 мільйонів.

Останні новини Чернігівщини

Слідчого поліції засуджено за корупцію

Слідчого поліції засуджено за корупцію 16:05

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

Кабінет Міністрів затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни 15:56

Кабінет міністрів України на засіданні в середу прийняв розпорядження Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров'я в госпітальних округах на період до 2023 року.

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги

На Чернігівщині споживачам мають повернути зайво нараховані майже 800 тисяч гривень за комунальні послуги 12:08

На підставі звернення фізичної особи щодо правомірності підвищення з 01.09.2019 року ціни на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій фахівцями Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області була проведена позапланова перевірка суб’єкта господарювання, що є виконавцем цієї послуги.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 11:49

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка

Більше сотні чорнобильців отримають посвідчення нового зразка 11:41

Комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян розглянула документи щодо заміни посвідчень на бланки нового зразка 35 ліквідаторам, 77 потерпілим та двом учасникам ліквідації інших ядерних аварій. Засідання провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, яка очолює цю комісію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини