Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 16:33:28

В області тривають ремонти об’єктів інфраструктури

20.09.2016   14:21

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич продовжив перевірку стану впровадження проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

19 вересня, разом з директором Департаменту соціального захисту населення ОДА Олегом Русіним та головою Козелецької райдержадміністрації Володимиром Шведом він оглянув соціальні об’єкти у Козелецькому районі.

Посадовців цікавило, як проходить капітальний ремонт приміщень Козелецького геріатричного пансіонату, що в селі Часнівці. А це корівник, свинарник та матеріальний склад підсобного господарства.

На зазначені об’єкти виділено майже 1,2 мільйона гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 127,7 тисячі гривень місцевих коштів. На сьогодні вже освоєно 343,6 тисячі гривень державного бюджету. Фактично завершили ремонт свинарника, інші об’єкти обіцяють здати у жовтні.

Представники обласної та місцевої влади обговорили також необхідність виділення додаткових коштів з Державного фонду регіонального розвитку на здійснення капітального ремонту теплотраси. Відповідний запит вже подано до Мінрегіону на розгляд Міжвідомчої комісії. У перспективі – заявка на ремонт психоневрологічного корпусу геріатричного пансіонату.

Відвідав Леонід Сахневич і гімназію в місті Острі. Вона також потребує капітального ремонту. Тож це питання також опрацьовували керівники області та району.

До відома. Відповідно до доведених Мінрегіоном лімітів коштів Державного фонду регіонального розвитку цьогоріч області передбачено 91,89 мільйона гривень, з яких вже розподілено 84,6 мільйона гривень. Наразі надійшло 27,3 мільйона гривень, з них освоєно близько 19 мільйонів.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.