Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 15:03:25

Пункт тимчасового утримання безпритульних тварин буде структурним підрозділом КП "Зеленбуд"

13.09.2016   12:04

12 вересня, у Чернігівській міській раді відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2016-2020 роки.

Провів нараду заступник міського голови Олександр Кириченко; участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, її депутати, а також представники зоозахисних громадських організацій та ініціативних груп, які активно займаються проблемами безпритульних тварин.

Розпочинаючи нараду, Олександр Кириченко зазначив, що вирішення питання щодо організації догляду та контролю за безпритульними тваринами на сьогоднішній день дуже актуальне та наболіле.

Як повідомлялось раніше, у Чернігові вже розпочалось будівництво пункту тимчасового утримання бездомних тварин. В цьому закладі одночасно зможуть перебувати 183 тварини. Потягом двох-трьох тижнів вони перебуватимуть у пункті, а після проведення стерилізації та вакцинації проти сказу відпускатимуться.

Заступник міського голови під час зустрічі зазначив, що будівельні роботи будуть обов’язково виконані у поточному році. За його словами, наразі потрібно визначитись, яким буде цей заклад – комунальним підприємством чи громадською організацією. Під час обговорення зоозахисники висловили свої пропозиції і дійшли висновку, що оптимально, якщо це буде структурний підрозділ комунального підприємства міської ради.

Начальник управління житлово-комунального господарства міськради Ярослав Куц запропонував створити структурний підрозділ при комунальному підприємстві «Зеленбуд». Представники громадськості підтримали цю пропозицію одноголосно, але зазначили, що керівник цього підрозділу повинен бути активним зоозахисником, щоб тварини були дійсно в надійних руках.

Керівник КП «Зеленбуд» Роман Старіков також підтримав цю пропозицію, сказавши, що робота цього закладу буде здійснюватися прозоро та доступно для кожного мешканця нашого міста.

Останні новини Чернігівщини

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.

Споживання продуктів харчування. ДОВІДКА

Споживання продуктів харчування. ДОВІДКА 12:25

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2019 році середньостатистична сім’я Чернігівської області щомісячно витрачала на харчування 4913 грн (з урахуванням вартості продуктів, отриманих з особистого підсобного господарства), що складає майже половину (49%) від усіх сукупних витрат (як і в Україні в цілому).

Чим і на що можна ловити, щоб не отримати штраф – поради рибалкам від Чернігівського рибоохоронного патруля

Чим і на що можна ловити, щоб не отримати штраф – поради рибалкам від Чернігівського рибоохоронного патруля 12:15

Риболовля – цікаве захоплення багатьох людей різної статі та віку. Хто хоч раз побував із вудкою на водоймі і насолодився ні з чим незрівнянною радістю спілкування з природою, хто зловив першу у своєму житті рибу, ніколи цього не забуде! І згодом маленьке хобі переростає у велике захоплення, навіть у всепоглинальну пристрасть.