Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:39:11

Сергій Кагітін: про відпрацювання Чернігова, розкриття злочинів та профілактику правопорушень

13.09.2016   10:24

В вересні місяці Чернігівська поліція почала працювати в новому режимі. Про те, які нововведення впроваджені в діяльності поліцейських та які за цей час були досягнуті результати розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Сергій Кагітін.

«Починаючи з 1 вересня поточного року, за ініціативою керівництва Чернігівського відділу поліції та за підтримки керівництва Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з метою стабілізації оперативної обстановки в місті Чернігові, підвищення ефективності розкриття  злочинів та профілактики скоєння адміністративних правопорушень, на території обласного центру було запроваджено новий режим відпрацювання» – зазначив керівник відділу.

За його словами, на сьогоднішній день акцент у роботі поліції ставиться не тільки на розкритті кримінальних правопорушень, забезпеченні охорони публічного порядку, а й на профілактиці правопорушень, скоєних на вулицях міста, особливо у вечірній та нічний час.

Також, поліцейськими під час відпрацювання приділяється увага перевірці  підоблікового  елементу, в тому числі раніше засуджених, осіб, які заходяться під адміністративним наглядом, виявленню та ліквідації «точок» з виробництва та продажу саморобних алкогольних напоїв, профілактиці пияцтва, незаконного вживання наркотичних засобів, порушень правил благоустрою міста, тощо.

Які новації були впроваджені в оперативно-профілактичні заходи?
«Для більшої ефективності ми застосовуємо принцип точкових відпрацювань, концентруючи сили і засоби в якомусь одному, конкретному місці — щодня в полі зору чернігівських поліцейських опиняється новий мікрорайон обласного центру. Так з 2 по 3 вересня поліцейські відпрацьовували найбільший в обласному центрі мікрорайон міста – район вулиці Рокосовського. Наступними хвилями відпрацювання стали поліцейські заходи в мікрорайонах Шерстянка, район «Круга» - ТЕЦ; Нова Подусівка – Масани; район Ремзаводу — ЗАЗ. Основна мета – відпрацювання пішими нарядами прибудинкової території у спальних  районах та віддалених районів міста, місць відпочинку громадян та забезпечення правопорядку в зелених зонах» - зазначив Сергій Кагітін.

За словами очільника Чернігівського відділу поліції, на час відпрацювання на службу заступає більше сотні поліцейських, в тому числі екіпажі патрульної поліції, наряди Нацгвардії та спецроти «Чернігів». Не дивлячись на те, що до адміністративної відповідальності притягували лише злісних правопорушників, за період відпрацювання складено близько двохсот протоколів. Найбільше, вже традиційно, за пиятику (ст. 178КУпАП)  - 132 адміністративних протоколи. За цей час поліцейські провели близько півтори сотні профілактичних бесід.

Як сказав керівник чернігівської поліції: «Окрім профілактичних заходів адміністративного характеру, минулого тижня поліцейські відділу кримінальної поліції та дільничні інспектори поліції  міста Чернігова посилено працювали і над розкриттям кримінальних правопорушень».

В підсумку, в ході оперативно-профілактичних заходів за п’ять днів було розкрито 97 кримінальних правопорушень, 71 з яких — в місті Чернігові і 26 — в структурних підрозділах ЧВП – Ріпкинському, Чернігівському та Куликівському районних відділеннях поліції. Майже всі розкриті злочини — крадіжки. Також в період відпрацювання обласного центру були розкриті одне вбивство, два тяжких тілесних ушкодження, два пограбування, два шахрайства, 6 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків; одне вбивство (Ріпкинське РВП); 2 факти браконьєрства (Ріпкинське та Куликівське відділення поліції) та інші правопорушення. Спільно з патрульними поліцейськими 11 правопорушень розкрито «по гарячих слідах».

Наостанок начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Сергій Кагітін зробив наголос на тому, що заходи по оперативно-профілактичному відпрацюванню міста з використанням додаткових сил та засобів Головного управління Національної поліції будуть проходити на постійній основі, що дасть можливість чернігівцям почуватися безпечно на вулицях міста.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.