Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 06:24:39

За реагування прокурора захищено майнові інтереси територіальної громади

13.09.2016   07:25

Господарський суд області задовольнив позов прокурора та зобов`язав приватне підприємство повернути орендований ще з 2012 року цілісний майновий комплекс будівель та споруд кінотеатру «Ювілейний» в смт Козелець і сплатити неустойку за несвоєчасне повернення майна.

Незважаючи на те, що строк дії договору закінчився ще в лютому 2015 року, підприємець всупереч умов договору не повернув майно, а кошти за оренду сплачував на власний розсуд. 

Водночас суб’єкт господарювання не тільки не сплачував орендну плату в повному обсязі, а й намагався в судовому порядку визнати недійсними положення договору оренди, якими надавалася можливість районній раді підвищувати розмір плати в разі внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад.

Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу прокуратури області у спорі про розмір орендної плати та стягнення заборгованості, чим підтвердив правильність правової позиції органів прокуратури.

З урахуванням постановлених за позовами прокурора судових рішень місцевий бюджет за рахунок недобросовісного користувача поповниться більш ніж на 130 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.