Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 18:05:44

На річці Дніпро зіткнулись два човни

13.09.2016   07:20

Поліція проводить досудове розслідування за фактом зіткнення двох човнів на річці Дніпро, поблизу села Сорокошичі, внаслідок чого дві особи зазнали травм.

До чергової частини Козелецького відділення поліції надійшло повідомлення, що в районі села Сорокошичі на річці Дніпро зіткнулись два човни, в результаті чого постраждало двоє мешканців Києва.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції. Прибувши на виклик правоохоронці встановили, що напередодні троє мешканців Києва приїхали на риболовлю на базу «Вершина» села Сорокошичі Козелецького району. Взяли в оренду металевий човен, поставили на нього свій двигун та поплили рибалити. Опівдні чоловіки помітили, як від берега на великий швидкості відійшов катер, в якому перебували двоє чоловіків. Катер прямував просто на них і нікуди не звертав. За мить до зіткнення один з рибалок встиг вистрибнути з човна, іншого від удару викинуло за борт, а третій залишився всередині.

Після аварії чоловіки, які знаходились на катері, доставили потерпілих на берег, а вже потім найменш постраждалий (той що вистрибнув з човна до зіткнення) своєю машиною відвіз потерпілих до лікарні.

Наразі обоє потерпілих перебувають на лікуванні. В одного з них рублена рана потиличної ділянки голови, в іншого - рвана рана лівої ноги в області стегна та ділянки Ахіллового сухожилля.

За даним фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 291 Кримінального кодексу України (порушення чинних на транспорті правил), що карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до п'яти років.
 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини