Поліція затримала молодика, який розрядив рушницю в голову жителя сусіднього села
В ході непростих переговорів слідчо-оперативна група Ріпкинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області, кримінальна поліція, підрозділ спецпризначення та дільничні переконали здатися озброєного чоловіка, підозрюваного у вбивстві, який забарикадувався у себе в будинку.
До чергової частини поліції надійшла інформація від жителя села Павлівки Ріпкинського району, що наочно знайомий чоловік вистрілив з рушниці в голову його брату.
На місце пригоди негайно виїхало керівництво відділення поліції та Головного управління в області, районна і обласна слідчо-оперативні групи, оперативники, дільничні інспектори поліції.
Для запобігання ускладненню ситуації в село прибули бійці роти поліції особливого призначення.
Вже дорогою до місця злочину поліцейські встановили особу підозрюваного та обставини вбивства. Поштовхом до трагедії стала бійка між селянами, в ході якої загиблий відлупцював підозрюваного, той забажав поквитатися із кривдником.
Спочатку чоловік стріляв вгору, а потім розрядив свою рушницю в голову опоненту. Після цього озброєний стрілець повернувся додому і замкнувся у власному будинку.
Прибувши в село до оселі підозрюваного, поліція з дотриманням усіх заходів безпеки оточила його господарство і розпочала перемовини з ним та його дружиною, яка також перебувала в будинку.
Через годину перемовин жінка повідомила поліції, що чоловік заховав рушницю в сейф та готовий здатися правоохоронцям. Після цього до помешкання увійшли бійці роти поліції особливого призначення.
Чоловік сидів на стільці посеред кімнати і опору не чинив.
Підозрюваний затриманий до ізолятора тимчасового тримання.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (навмисне вбивство), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.