Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 01:12:47

Чернігівська міська рада закупає послуги з висвітлення своєї діяльності через "ProZorro"

09.09.2016   14:56

Від сьогоднішнього дня і принаймні до кінця року офіційне оприлюднення регуляторних актів Чернігівської міської ради буде здійснюватися в газеті «Чернігівські новини: Сім днів».

Видання визначене в ході процедури закупівлі послуги у відкритій електронній системі публічних закупівель «ProZorro».

Договір «Про надання послуг з висвітлення діяльності органу місцевого самоврядування друкованим засобом масової інформації» між Чернігівською міською радою та підприємством-видавцем газети підписаний та оприлюднений на сайті «ProZorro» вчора, 8 вересня. За правилами системи «ProZorro», оприлюднення договору є завершенням процедури закупівлі.

Офіційна публікація регуляторних актів буде здійснюватися на платній основі за рахунок коштів міського бюджету. Оплата буде здійснюватися за фактично використану кількість сантиметрів газетної площі.

У результаті конкурсного підходу до закупівлі вдалося добитись ціни, яка є значно меншою, ніж звичайна ціна рекламної площі в друкованих виданнях міста Чернігова. Очікується, що такий підхід до витрачання бюджетних коштів за розміщення нормативно-правових актів органу місцевого самоврядування у друкованих ЗМІ дозволить чернігівській громаді економити по кілька сотень тисяч гривень на рік.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.