Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 08:02:48

Завершилася переатестація особового складу поліції

02.09.2016   07:19Агенцiя

Закінчився друга частина атестаційної кампанії особового складу поліції Чернігівській області – співбесіди з атестаційними комісіями.

Першою частиною було складання тестів із загальних навичок та знання законодавства.

До складу атестаційних комісій увійшли представники громадськості Чернігова та області, (журналісти, адвокати, правозахисники), які пройшли відповідний конкурсний відбір.

За словами керівника обласної поліції Едуарда Альохіна: «Вплив на ситуацію з боку поліції було мінімізовано. Деякі результати виявилися несподіваними і для мене. На даний момент результати атестації такі: із загальної кількості поліцейських відповідають займаній посаді 85%; заслуговують висунення на вищу посаду 7%; підлягають пониженню в посаді 4%; підлягають звільненню 4%. Попереду останній етап - апеляція в Києві для тих хто не пройшов. Ще кілька днів і можна говорити про завершення цього процесу на Чернігівщині та підвести остаточні підсумки».

Останні новини Чернігівщини

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який оформив кредит на ім’я пограбованої жінки

Кіберполіцейські викрили зловмисника, який оформив кредит на ім’я пограбованої жінки 07:50

До Славутицького відділення поліції ГУНП в Київській області надійшло повідомлення, що невідомий чоловік вдарив жінку по голові та вирвав у неї сумочку з грошима та документами.

Фахівці ДСНС продовжують перевірки стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей

Фахівці ДСНС продовжують перевірки стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей 07:46

На Чернігівщині фахівцями підрозділів Управління ДСНС в області проводяться позапланові перевірки стану дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 07:41

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною.

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини