Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 23:53:58

За результатами перевірок до бюджету додатково донараховано 1,3 мільйони гривень

01.09.2016   10:56Агенцiя

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області, з початку року фахівцями підрозділу проведено 575 документальні позапланові перевірки фізичних осіб - підприємців, з яких 503 - на підставі рішень про припинення підприємницької діяльності, 25 - позапланові перевірки, 17 - з питань відшкодування ПДВ та 30 - інші.

Крім того, з початку року проведено 18 планових перевірок фізичних осіб - підприємців. За результатами проведених перевірок донараховано 1,3 млн.грн податків і зборів, які підлягають сплати до бюджету.

За словами фахівців управління, фізичними особами - підприємцями найчастіше порушується податкове законодавство в частині: віднесення до складу валових витрат суми коштів, витрачених на придбання продукції, товарів, робіт, послуг, що не використовуються при здійсненні підприємницької діяльності;
         віднесення до складу валових витрат витрат, які фактично не оплачені;
         віднесення до складу валових витрат суми коштів, витрачених на придбання товарів, які в подальшому не реалізовані.
     
Найбільш поширені серед юридичних осіб порушення податкового законодавства - це не оподаткування суми надміру витрачених коштів, отриманих платником податку під звіт та не повернутих у встановлені законодавством строки, які не підтверджені платіжними документами в оригіналі. Готівкові розрахунки проводилися без подання одержувачем коштів платіжного документа, який підтверджував би сплату покупцем готівкових коштів. Також, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платники податків не включають суми коштів, сплачених підприємством за страхування  автомобіля, орендованого у фізичної особи.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини