Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 23:52:25

Прояв вандалізму на дорогах в цому році набрав обертів як ніколи

01.09.2016   10:55Агенцiя

Зовнішній вигляд і санітарний стан автомобільних доріг та смуги відводу Чернігівської області, це «обличчя» нашого регіону. Тому, дорожники, крім робіт з утримання дорожнього покриття в належному стані, приділяють велику увагу і забезпеченню безбеки дорожньго руху.

Систематичні масові крадіжки металевого бар'єрного огородження, перильного і пішохідного огородження та їх складових елементів, дорожніх знаків на міжнародних автомобільних дорогах державного значення, а саме: М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі:
-    Північний під'їзд до м. Чернігова км 0+000 – км 12+ 805 крадіжка
331 металевих стійок та 245 компенсаторів;
-    Км; 149 крадіжка 12 п.м. МБО;
-    Км 118 крадіжка 50 металевих стійок;
-    Км 172 крадіжка 16 п.м. МБО;
-    Км 201 – км 204  крадіжка 30 п.м. МБО.
М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ:
-    Км 75 крадіжка 16 п.м. МБО;
-    Км 82 крадіжка 43 прогони перильного огородження;
-    Км 85 крадіжка 56 прогони перильного огородження;
-    Км 102 крадіжка 36 прогони перильного огородження;
-    Км 118 – крадіжка 9 дорожніх знаків;
-    Км 112 – км 132 крадіжка 9 дорожніх знаків;
-    Км 132 крадіжка 40 п.м. МБО.
Викрадення технічних засобів організації дорожнього руху різко загрожує безпеці дорожнього руху в умовах значної інтенсивності руху автомобільних дорогах (в т.ч. перевезення пасажирів та великовагового вантажного транспорту) та може привести до дорожньо-транспортних пригод і надзвичайних ситуацій з тяжкими наслідками та загибелі людей.
Тому працівники дорожньої галузі області звертаються до кожного з жителів міст і сіл: якщо ви стали свідком знищення чи пошкодження об'єктів дорожнього сервісу – не будьте байдужими, зателефонуйте на гарячу лінію Служби автомобільних доріг області (0462)661-893.

Дорожники впевнені, що лише спільно з громадськістю можна забезпечити безпечний і комфортний рух автодорогами області.

Служба автомобільних доріг у Чернігівський області черговий раз звертається до учасників дорожнього руху з проханням берегти державне майно, не вчиняти актів вандалізму, присікати подібні дії з боку інших осіб і пам’ятати, що від наявності у визначених місцях сучасного обладнання та дорожніх знаків залежить безпека руху не лише автомобілістів, а й пішоходів.
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини