Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 07:23:41

Поліція затримала серійного квартирного злодія

01.09.2016   07:03

Поліцейські кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції викрили та затримали серійного крадія, на рахунку якого близько двох десятків обкрадених помешкань чернігівців.

Сума завданого потерпілим збитку сягає понад 100 тисяч грн. Більшість з цих крадіжок зловмисник скоїв шляхом вільного доступу через відкритий балкон або методом віджиму металопластикових вікон в квартирах нижніх поверхів.

Перші повідомлення про крадіжки таким способом почали надходити до правоохоронців Чернігова з початку липня. Були навіть факти, скоєння злочинів у нічний час в присутності господарів, які міцно спали і нічого не чули.
Поліцейськими кримінальної поліції міста Чернігова були проведені ряд оперативно-розшукових заходів та експертиз слідів і речових доказів, які зловмисник лишав на місцях крадіжок.

Отримавши оперативну інформацію, зіставивши і проаналізувавши результати оперативної роботи, поліцейські кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції вийшли на 32-річного жителя обласного центру, раніше судимого за майнові злочини. Провівши ще одну оперативну комбінацію, вони затримали його після чергового збуту викрадених речей.

Під тиском неспростовних доказів підозрюваний довго не сперечався, у скоєному зізнався та дав правдиві свідчення. Частину викраденого майна у нього таки вдалося вилучити. Ці речі тепер стануть доказовою базою в суді.

За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження відповідно до ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло чи інше сховище) за що передбачене покарання у вигляді позбавлення вол на строк від трьох до шести років.

Підозрюваний, згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини