Демографічна ситуація в м.Чернігові всічні–червні 2016 року. ДОВІДКА
На 1 липня 2016 року чисельність наявного населення м.Чернігова, за оцінкою, становила 293,4 тис. осіб, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
У січні–червні поточного року в обласному центрі народилося 1222дитини (613 хлопчиків та 609 дівчаток). На кожну тисячу жителів припадало 8,4 новонароджених (у січні–червні2015р. – 8,2).
Більше половини жінок (55%) народили первістків, третина – стали мамами вдруге, а третю й більше дитину народила кожна дванадцята жінка.
Наймолодшою мамою стала 15-річна чернігівка, а найстаршими –шість жінок у віці 43 роки. Середній вік матері на час народження дитини склав29 років. Кожен шостий малюк народився поза шлюбом.
У січні–лютому 2016 р. в м.Чернігові померло 1843 особи. Рівень смертності становив 12,6 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення проти 12,0 у відповідному періоді 2015 р. Середній вік померлих чоловіків – 65 років, жінок – 75 років.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.