Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 22:41:05

Працівники фіскальної служби посприяли в офіційному оформленню трудових відносин 1900 найманих працівників

30.08.2016   07:27Агенцiя

З початку року підрозділами податків і зборів з фізичних осіб органів ДФС області перевірено 121 суб’єкт господарювання з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та з питання повноти нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

За результатами перевірок донараховано 7811,4 тис. грн., в тому числі 1695,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 6115,8 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 1137,5 тис. грн., в тому числі ПДФО – 842,4 тис. грн., ЄСВ – 295,1 тис. грн. 

Під час проведення документальних перевірок залишається актуальним питання повноти та своєчасності перерахування до бюджету утриманого із заробітної плати працівників та інших доходів податку з доходів фізичних осіб.

Саме такі факти неперерахування, або несвоєчасного перерахування податку до бюджету були встановлені під час проведення 24 документальних перевірок суб’єктів господарювання. З даного питання до бюджету додатково нараховано 1141,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 147,1 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В області систематично проводяться заходи щодо запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці у суб’єктів господарювання, які мають ризики використання неоформленої найманої праці і потребують додаткових трудових ресурсів.

Так, постійно здійснюється перевірочний аналіз податкової звітності, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників податків, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади.   

За рахунок проведення саме таких заходів, працівники фіскальної служби  за підсумками січня – липня 2016 року посприяли в офіційному оформленню трудових відносин 1900 найманих працівників, а до державної реєстрації залучено 747 осіб. Завдяки проведеним заходам з початку року до бюджету додатково спрямовано 1062,8 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини