Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 12:14:37

Відбулось відкриття котельні дитячого садочка № 4 у Ніжині

29.08.2016   15:59

26 серпня відбулась урочиста церемонія відкриття котельні дитячого садка № 4 після реконструкції системи теплопостачання із установкою твердопаливного котла Kalvis-100.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Зміцнення спроможності української влади в енергетичному секторі» за підтримки Програми Розвитку Співпраці і Сприяння Демократії МЗС Литовської Республіки.

В церемонії відкриття взяли участь міський голова Анатолій Лінник, Повноважний Міністр Посольства пан Гвідас Кєрушаускас, перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, секретар міської ради Валерій Салогуб, литовські партнери з Регіонального Енергетичного Агенства з м. Каунас, депутати Ніжинської міської ради, лідери громадських організацій та експерти.

Завідувач садочка Ольга Гурська, педагоги та батьки висловили слова вдячності, а вихованці закладу привітали гостей святковими номерами.

З привітальним зверненням виступив міський голова Анатолій Лінник  та пан Гвідас Кєрушаускас. 

За активну участь і вагомий внесок у розбудову і зміцнення енергетичного потенціалу Ніжина почесними грамотами було нагороджено керівництво міста, після чого відбулось урочисте відкриття котельні.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.