Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:17:45

Річці Десна нічого не загрожує

29.08.2016   14:48Агенцiя

31 липня в Севському районі Брянської області Російської Федерації на огороджувальному обвалуванні поля фільтрації очисних споруд маслосирзаводу ЗАТ «Умалат» стався розмив, який призвів до витоку стічних вод на прилеглі території, повідомляє Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Відбулось забруднення річки Сев. Місцеві жителі повідомили про виявлення загиблої риби, неприємний запах та зміну кольору води.

По даному факту відкрите кримінальне провадження прокуратурою Брянської області Російської Федерації.

Течія річки понесла забруднену воду і 20 серпня вона досягла річки Неруси, яка впадає в річку Десна.

Головне управління Міністерства надзвичайних ситуацій Брянської області розробило та виконало ряд заходів по очищенню водойми. Зокрема було побудовано огороджувальні бар’єри на річці Сев, забруднену воду відкачали насосними станціями, а загиблу рибу виловили та утилізували. Крім того притоки та джерела річки Неруса здійснюють самоочищення річки.

За даними відібраних проб Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів у Чернігівській області, змін стану води в річці Десна не виявлено. 29 серпня представники Деснянського БУВР виїхали в Новгород-Сіверський район для повторного забору води. Про результати досліджень буде повідомлено додатково.
 

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини