Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 11:51:54

Ліквідовано пожежу 7 будівель овочесховищ на загальній площі понад 8 тис. метрів квадратних

29.08.2016   11:31

27 серпня о 16:45 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу 5 будівель овочесховищ та 2 металевих ангарів сільгосптовариства "Забарівське" у с. Забарівка, що за 20 км від районного центру.

Близько 16:00 охоронець підприємства помітив загоряння в одному з металевих ангарів. Спроби чоловіка загасити  пожежу вогнегасником результатів не дали, адже вогонь по утеплювачу з легкозаймистого пінополістиролу швидко розповсюджувався по конструкціям будівлі. Охоронець сповістив про подію керівництво сільгосппідприємства та викликав місцеву пожежну команду. Проте, дорогоцінний час було втрачено.

О 16:40 сільські вогнеборці прибули на місце події і викликали районний державний пожежно-рятувальний підрозділ. Лише о 16:45 повідомлення про пожежу надійшло Корюківським рятувальникам. Вогнеборці районного підрозділу Управління ДСНС в області, які прибули за викликом, оцінили обстановку  і залучили додаткові сили і засоби, адже на той момент  дерев'яні дахи складських будівель та металеві ангари були майже повністю охоплені полум'ям. Загальна площа пожежі склала понад 8 тис. метрів квадратних. До її гасіння були залучені ще одне відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Корюківка, 2 пожежні команди Корюківського лісового господарства, а також сільські вогнеборці з Олександрівки і Низківки. У зв'язку з відсутністю поруч розташованих вододжерел, за допомогою пожежних автоцистерн та 2 тракторів з ємностями по 10 м3 кожна організовано підвіз води на цілі пожежогасіння від водойми, що за півтора кілометра від місця пригоди. Завдяки спільним діям пожежу о 19:20 локалізовано, а о 23:45 остаточно ліквідовано. На її гасіння залучалось 31 чоловік особового складу та 9 одиниць спеціальної техніки. Врятовано дві складські, адміністративна будівлі та п'ять одиниць тракторної техніки. Не допущено розповсюдження вогню на лісовий масив.

Внаслідок пожежі знищено покрівлі 5 овочесховищ по всій площі, 2 металеві ангари та чотири одиниці техніки, з них два навантажувачі та два вантажних автомобіля.

Найбільш ймовірна причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж. Збитки, завдані вогнем, встановлюється. Постраждалих немає. Приміщення овочесховищ були порожніми.        

На місці пригоди працювала мобільно-оперативна група Управління ДСНС у Чернігівській області на чолі з заступником начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковником служби цивільного захисту Вячеславом Вернидубом.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини