Поліція "по гарячих слідах" затримала грабіжника
Патрульними поліцейськими м.Чернігова з допомогою громадськості був затриманий 28-річний чернігівець, який серед білого дня на зупинці громадського транспорту зірвав з жінки ланцюжок з хрестиком та намагався втекти.
На лінію «102» надійшла інформація від 50-річної мешканки Чернігова про те, що її щойно пограбували прямо на зупинці громадського транспорту.
На місце пригоди був негайно направлений наряд патрульної поліції, але по приїзду поліцейські побачили, що зловмисника вже намагається затримати який громадянин. Патрульні одягли на підозрюваного наручники та викликали слідчо-оперативну групу міського відділу поліції для документального оформлення затримання.
Потерпіла впізнала у затриманому свого кривдника, але, на жаль, ланцюжка з хрестиком при ньому вже не було. Затриманим виявися 28-річний безробітний чернігівець, раніше судимий за скоєння майнових злочинів, наркоман.
Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), що передбачає покарання аж до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
В порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України підозрюваний затриманий та доставлений до ізолятора тимчасового тримання. Він перевіряється на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів на території Чернігова.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».