Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 14:41:42

Вивезти з України елітний автомобіль з приховуванням від митного контролю не вдалося

27.08.2016   10:55Агенцiя

Нетипову оборудку на кордоні викрили співробітники Чернігівської митниці ДФС. Мешканець Чернігова на автомобілі «СHRYSLER» заїхав до пункту пропуску «Сеньківка».

Для перетину кордону громадянин обрав смугу спрощеного контролю – «зелений коридор». При проходженні контролю пред’явив митнику свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Але… у документах значилася інша марка автомобіля - «MERCEDES-BENZ 240D».

Система оцінки ризиків спрацювала відразу після того, як інспектор митниці ввів дані у програму. При проведенні додаткових перевірочних заходів встановили, що «MERCEDES-BENZ 240D» був раніше вивезений за межі України. У зворотному напрямку автомобіль кордон не перетинав. Так яким же чином він знову виїжджає з України...
  
При огляді салону автомобіля митники виявили ще один комплект документів – тепер вже на «СHRYSLER», а також  номерні знаки. Отже спроба вивезти одне авто під виглядом іншого не вдалася. Оцінку мотивам та меті цього вчинку дадуть у суді.

На даний час митницею порушена справа за ч.1 статті 483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають штраф (100 відсотків вартості предмету правопорушення) та конфіскацію.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини