Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 08:28:55

За втручання прокуратури області упереджено стягнення з бюджету більше 5 мільйонів гривень

23.08.2016   10:04Агенцiя

За результатами моніторингу судових рішень у Єдиному державному реєстрі прокуратурою області за власною ініціативою та з метою упередження безпідставного стягнення з бюджету коштів здійснено вступ у розгляд адміністративної справи за позовом одного з приватних підприємств області про стягнення з Державного бюджету України на його користь більше 5 млн. грн. часткового відшкодування у 2014 році вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів.

Проте фінансування вказаної програми здійснюється з Державного бюджету України, а виділення таких коштів Мінагрополітики – виключно у межах установлених бюджетних повноважень.

Ураховуючи те, що зазначена програма за спеціальним фондом у 2015 та 2016 роках не передбачена і видатки на фінансування бюджетної програми, що діяла у 2014 році не передбачалися, підстави для виплати позивачу коштів наразі відсутні.

Підтримавши позицію прокуратури області про безпідставність стягнення з бюджету спірних коштів постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від 17.08.2016 позивачу у задоволенні вимог відмовлено.

Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора у суді упереджено незаконне стягнення понад 5 млн грн з Держбюджету України.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини