Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 04:45:48

УВАГА! Діти на дорозі!

20.08.2016   11:49Агенцiя

З 20 серпня по 20 вересня поліцією області буде проведено комплекс профілактичних заходів, спрямованих на зниження дитячого травматизму на дорогах.

За неповних вісім місяців 2016 року на дорогах Чернігівщини 3 дитини загинуло та 56 отримали тілесні ушкодження. Така сумна статистика аварійності за участі неповнолітніх в Чернігівській області. З безпосередньої вини дітей трапилося 7 аварій, в яких травмувалися семеро підлітків. За відповідний період торік було зафіксовано 20 ДТП з вини дітей, в яких 3 дитини загинули та 17 отримали травми різного ступеню тяжкості.

Саме на попередження та запобігання дитячому травматизму на дорозі в період літніх канікул та на початку навчального року спрямовані всі зусилля поліцейських, які відповідають за безпеку дорожнього руху. «Увага! Діти на дорозі!» — під такою назвою щороку з 20 серпня по 20 вересня поліція проводить комплекс профілактичних заходів, спрямованих на зниження дитячого травматизму на дорогах.

Робота багатьох структур поліції, з різних напрямків професійної діяльності, спрямована на запобігання дорожньо-транспортного травматизму дітей через різноманітні форми і методи профілактичної роботи. Від занять у формі гри в дошкільних закладах до лекцій та вікторин зі знання правил дорожнього руху і правил поведінки на дорозі у середніх та старших класах загальноосвітніх шкіл.

Не припиняється ця робота і в період літніх канікул. Інспектори Управління превентивної діяльності та молодіжної превенції виїжджають в пришкільні та заміські літні табори відпочинку, де проводять з дітлахами роботу по засвоєнню та закріпленню норм і правил поведінки на дорозі. Адже дотримання правил безпечної поведінки на вулиці має стати свідомою необхідністю для дитини.

Щорічно, у період з 20 серпня по 20 вересня по всій Україні працівники поліції, що відповідають за безпеку дорожнього руху проводять профілактичні заходи під назвою «Увага! Діти на дорозі!». Метою проведення яких є недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму, а також профілактична робота направлена на поглиблене роз’яснення неповнолітніми вимог правил дорожнього руху та наслідків їх невиконання. Адже саме в цей період діти повертаються з відпочинку, перелаштовуються на робочий лад, на навчання. Тому важливо в цей час активізувати їх зібраність, уважність та дисциплінованість у поведінці, особливо по дорозі до школи і додому.

З цією метою працівники поліції у першій декаді вересня проведуть профілактичні бесіди з безпеки дорожнього руху в навчальних закладах. Особливу увагу правоохоронці звернуть на дітей, які прийшли до школи вперше.

Крім того, для підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, поліцейські проведуть обстеження ділянок доріг, що прилягають до територій дитячих навчально-виховних закладів.

Поліція також звертається і до дорослих, насамперед до батьків: «Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливо небезпечні місця та розповівши де і як дитина має себе поводити. І звичайно ж дотримуйтесь правил дорожнього руху самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.