Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 18:06:20

6 підрозділів вогнеборців ліквідували пожежу в складському приміщенні, де зберігалося деревинне вугілля

20.08.2016   09:46Агенцiя

19 серпня о 19:27 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області від охоронника підприємства надійшло повідомлення про пожежу орендованого складського приміщення, що в обласному центрі по вул. Громадській, 47.

Зважаючи на відсутність у достатній кількості поруч розташованих вододжерел, до місця пригоди прибули 6 відділень пожежно-рятувальний підрозділів міста у складі 22 чоловік особового складу та 6 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборці за допомогою спецінструменту зрізали замки складського приміщення та оперативними діями о 20:03 локалізували, а о 20:29 остаточно ліквідували пожежу.

На місце пригоди виїздила мобільно-оперативна група УДСНС в області. Як було з'ясовано фахівцем дослідно-випробувальної лабораторії, причиною пожежі послужило самозаймання деревинного вугілля, що зберігалось в складському приміщенні.

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.