Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 14:51:58

Впродовж доби вогнеборцями ліквідовано 1 пожежу на торфовищі, 1 пожежу настилу в лісі та 6 пожеж на відкритих територіях

09.08.2016   12:17Агенцiя

Рятувальники застерігають громадян! В умовах високого та надзвичайного класів пожежної небезпеки не кидайте непогашені недопалки та сірники, а також не розводьте багаття під час перебування в екологічних системах.

Нажаль, ігнорування такими застереженнями призводить до того, що на Чернігівщині щодобово реєструється 5-6 пожеж. Впродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 1 пожежу на торфовищі, 1 пожежу настилу в лісі та 6 пожеж на відкритих територіях загальною площею близько 3 га.

08 серпня о 06:00 в урочищі "Замглай" Ріпкинського району на відкритій території сталася пожежа торфу площею 0,055 га. До місця пригоди прибули рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. За допомогою пожежної мотопомпи пожежу 14:15 було остаточно ліквідовано.

Того ж дня о 16:15 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі надійшло повідомлення про пожежу настилу в лісі ДП "Семенівське лісове господарство" біля с. Карповичі. На місце пригоди оперативно були залучені відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки, 26 співробітників, 2 одиниці пожежної і пристосованої техніки, трактор з плугом від лісового господарства, а також 1 одиниця техніки та 5 співробітників від агролісгоспу. Спільними діями пожежу на площі 0,6 га о 18:40 було ліквідовано.

Пожежі сухої рослинності та сміття внаслідок необережного поводження громадян з вогнем виникали на відкритих територіях у Ріпкинському, Козелецькому, Чернігівському районах та м. Чернігів.

Слід зазначити, що завдяки оперативним діям підрозділів Управління ДСНС в області не допущено розповсюдження вогню на житловий сектор, лісові  масиви та великі території.

Останні новини Чернігівщини

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08

Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.

Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37

Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.

У Ніжинській громаді підбили підсумки конкурсу «Школа Фондів громад» 13:15

Для Ніжинської громади важливо підтримувати ініціативи, що сприяють розвитку освіти, формуванню навичок безпеки, зміцненню ментального здоров’я та згуртованості жителів.

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини