Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:59:42

У Чернігові засідали "оонівці"

09.08.2016   11:10Агенцiя

Питання глобального потепління та інших екологічних проблем планети Генеральна Асамблея ООН обговорювала на засіданні у Чернігівському національному технологічному університеті.

В зазначеному виші пройшов перший день засідання платформи активної молоді Північно-Української Моделі ООН. У дипломатичній грі беруть участь старшокласники та студенти перших-других курсів вишів з багатьох куточків України та ще чотирьох країн.

Платформа планує стати партнером ООН за програмою "Стань чемпіоном Сталого Розвитку". Саме тому захід проводиться під темою «Збереження землі для нащадків», тобто за темою № 13 Цілей Сталого Розвитку ООН – «Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та його наслідками».

Суть гри полягає в як найточнішій інтерпретації засідання Асамблеї. Робиться це з метою стимулювання молоді цікавитися суспільно-політичними процесами у країні та світі та усвідомлення важливості думки і справ усіх і кожного.

Варто зауважити, що ініціювали проведення заходу на Чернігівщині самі ж учасники, які брали участь у подібній грі в столиці. Вони ж шукали спонсорів. Як зазначив один з організаторів Назар Соломаха, пишатися є чим, адже таке масштабне дійство вдалося зорганізувати майже без значних фінансових вкидів.

Однак, ініціативу таки підтримали місцеві органи влади, регіональні та міжнародні інститути громадянського суспільства.

Привітати юних «дипломатів» прийшла директор Департаменту сім’ї, молоді і спорту ОДА Ніна Лемеш. Вона висловила своє захоплення креативністю та серйозністю настроїв сучасної молоді, а також зачитала лист до учасників гри від Міністерства закордонних справ України.

У відкритті заходу участь також взяла заступник міського голови Ольга Хоніч.

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини