Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 18:19:28

Стягнуто 400 тисяч гривень шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

09.08.2016   07:55Агенцiя

За активної участі прокуратури області, господарським судом Чернігівської області стягнуто 400 тисяч гривень шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

Питання повноти відшкодування збитків, заподіяних порушеннями вимог законодавства про охорону лісових ресурсів перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

З цією метою систематично вивчаються факти незаконних порубок деревини, що мають місце на землях, які перебувають в постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств, вживаються заходи до відшкодування завданих державі збитків.

Так, рішенням господарського суду Чернігівської області від 05.08.2016 з одного із постійних лісокористувачів стягнуто на користь бюджету понад 400 тис. грн. шкоди, заподіяної внаслідок вирубки невстановленими особами дерев особливо цінних порід (дубів).

Зазначене стало можливим внаслідок неналежного виконання постійним лісокористувачем обов’язків з охорони лісу відповідно до вимог Лісового кодексу України.

Лише завдяки наполегливій участі прокурора та подання ним додаткових матеріальних доказів вини відповідача, суд виніс рішення про задоволення позову у повному обсязі та стягнув до бюджетів різних рівнів понад 400 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.