Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 07:02:07

Чернігівські оперативники затримали групу осіб, які займалися переправленням нелегалів через кордон

09.08.2016   07:52Агенцiя

Поліцейські ГУНП в Чернігівській області спільно з прикордонниками Чернігівського прикордонного загону в ході супроводження кримінального провадження, відкритого за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України, затримали 48-річного громадянина Республіки Шрі-Ланка та його українських поплічників за спробу переправити в Угорщину трьох громадян Індії за грошову винагороду.

Затримання проводилось майже одночасно в ніч з 6 на 7 серпня на залізничному вокзалі міста Києва та в Закарпатській області, поблизу кордону, куди вже встигли доїхати нелегали разом зі своїми «провожатими».

48-річний громадянин Республіки Шрі-Ланка на даний час на законних підставах проживає в одному з сіл Чернігівської області. Його партнери по злочинному бізнесу родом з Івано-Франківщини.

В ході проведення обшуку у зловмисника, громадянина Шрі-Ланки, було вилучено близько 100 тисяч гривень, які він отримав за обіцянку організувати переправлення трьох громадян Республіки Індія через державний кордон України.

Його поплічників з Івано-Франківщини з вищевказаною групою нелегальних мігрантів було затримано на стаціонарного пункту ДАІ автодороги сполученням Мукачеве-Рогатин-Львів, що є контрольованим прикордонним районом.

На даний час усі фігуранти кримінального провадження, згідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, затримані до ІТТ Чернігівського відділу поліції. Їм повідомлено про підозри за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України), що загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Затримані громадяни Індії допитані та за ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення поміщені до ІТТ Мукачевського прикордонного загону.

Розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини