Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:41:25

Досвіду обласної лікарні – 65 років

08.08.2016   10:28Агенцiя

Чернігівська обласна лікарня – головний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад області. Тут сконцентровано майже всі види висококваліфікованої медичної допомоги населенню області.

Днями обласна лікарня святкувала 65-ту річницю створення. Урочистості відбулись в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Привітати колектив медичного закладу з ювілеєм прийшли чимало поважних гостей: перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич, перший заступник голови облради Валентин Мельничук, заступник міського голови Сергій Фесенко, народні депутати, колеги та інші почесні гості.

– 65 років медичному закладу - це багаторічний досвід роботи, це велике досягнення та сотні тисяч врятованих життів. Тому сьогодні ми бажаємо вам розвитку та успіхів, - привітав колектив медиків Леонід Сахневич.

За роки існування лікарня змогла зарекомендувати себе: у закладі отримують медичну допомогу близько 10% всіх стаціонарних хворих області, її спеціалістами виконується більше 11 тисяч оперативних втручань та кожна 6-а операція на Чернігівщині. Загалом в лікарні стаціонарну допомогу щороку отримують понад 20 тисяч пацієнтів, більше 150 тисяч хворих обслуговується лікарями обласної поліклініки.

У закладі працює кваліфікований колектив. Шестеро працівників мають звання «Заслужений лікар України», стільки ж - мають вчену ступінь кандидата медичних наук. Майже 60% лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію, 23 спеціалісти є головними позаштатними фахівцями Управління охорони здоров’я ОДА.

Леонід Сахневич вручив закладу сертифікат на 200 тисяч гривень та відзначив, що влада області буде і надалі допомагати та підтримувати медичну галузь Чернігівщини в її подальшому розвитку та всіх починаннях.

Після привітань на медиків чекали грамоти, відзнаки та подарунки. Почесні грамоти від обласної державної адміністрації одержали: лікар-офтальмолог відділення мікрохірургії ока Ігор Лютницький, лікар-уролог урологічного відділення Петро Шаргородський. Подяку голови обласної державної адміністрації вручили: лікарю-анестезіологу анестезіологічного відділення з ліжками для інтенсивної терапії Геннадію Стукалу, лікарю-офтальмологу поліклінічного відділення Наталії Губко.

Урочиста програма закінчилася святковим концертом.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.