Майже кожна п’ята родина Чрнігівщини – неповна
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, кожна третя сім’я Чернігівської області має у своєму складі дітей віком до 18 років.
Переважна більшість з них (89%) виховує одну дитину, кожна десята – дві дитини і лише 0,5% – троє дітей і більше. Майже кожна п’ята родина – неповна (діти не мають одного чи обох батьків). В Україні частка домогосподарств із дітьми становила 38%, найвища вона в Закарпатській та Чернівецькій областях (55% та 52% відповідно).
Серед домогосподарств із дітьми значна частина (43%) має дітей у віці 7–13 років, 35% сімей виховує дітей у віці 3–6 років. Кожне четверте домогосподарство має у своєму складі дітей у віці до 3 років та 6% – у віці 14–17 років.
Умови та рівень життя домогосподарств значною мірою залежать від кількості дорослих осіб у їх складі.
Майже дві третини домогосподарств із дітьми (62%) мають у своєму складі двох дорослих осіб, біля третини (31%) – трьох і більше, складаються лише з дітей та непрацюючих пенсіонерів – 3% родин.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.