Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 11:35:05

Рятувальники підбили підсумки роботи за перше півріччя

04.08.2016   11:33Агенцiя

3 серпня в обласному Управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій відбулось засідання Колегії.

Під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового були підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 6 місяців 2016 року. В даному заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів, а також голова обласної ради ветеранів.

Відкриваючи засідання Колегії, Роман Гордовий зазначив: "Впродовж першого півріччя зусилля органів і підрозділів служби цивільного захисту області були спрямовані на виконання вимог нормативно-правових актів щодо реалізації державної політики у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та забезпечення безпеки населення і територій.

Нам вдалося зменшити кількість пожеж, що виникли на території області. Підрозділи брали участь у гасінні лісових і торф`яних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечували пожежну безпеку під час проведення проміжних виборів по 206-му виборчому округу. В цілому Державною службою України з надзвичайних ситуацій була дана позитивна оцінка діяльності Управління.

За підсумками оцінювання результатів роботи по основних напрямках діяльності, кращими визнано Чернігівський міський, Бахмацький та Варвинський районні гарнізони." Крім того, Роман Гордовий підкреслив той позитивний момент, що Державною службою України з надзвичайних ситуацій виділено додатково 260 млн. грн. для забезпечення потреб гарнізону під час виконання завдань за призначенням.

На Колегії з доповідями виступили перший заступник та заступники начальника Управління. Вони зазначили, що впродовж 6 місяців на Чернігівщині зареєстровано 4 надзвичайні ситуації, 810 пожеж та 1185 надзвичайних подій. Пожежно-рятувальними підрозділами під час гасіння пожеж врятовано 33 особи.
В ході засідання заслухано звіти начальників окремих районних підрозділів щодо організації роботи з виконання покладених завдань на місцях.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник Управління полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий поставив ряд завдань керівникам підрозділів щодо профілактики загибелі людей на водних об'єктах, пожеж у екологічних системах, на об'єктах і житловому секторі, обладнання об’єктів системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, забезпечення населення, яке проживає та працює в зоні можливого хімічного забруднення засобами індивідуального захисту органів дихання, покращення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів, забезпечення їх постійної готовності до реагування на надзвичайні ситуації, дотримання особовим складом дисципліни та законності тощо.

Останні новини Чернігівщини

Юстиція реєструє народження та стягує аліменти

Юстиція реєструє народження та стягує аліменти 11:02

У турботі про дітей, у створенні умов для їх гармонійного розвитку окреслюються завдання не тільки для родини, а й для суспільства, держави. Органи юстиції покликані захищати права маленьких українців.

З 1 червня починає діяти система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху

З 1 червня починає діяти система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху 10:37

Як заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, спочатку буде встановлено 17 камер, згодом їхня кількість збільшиться до 40, а на кінець року по всій Україні має працювати до 700 камер автоматичної фіксації.

Третина дітей області – дошкільнята у віці 0–5 років

Третина дітей області – дошкільнята у віці 0–5 років 10:30

До Міжнародного дня захисту дітей.

Стартував третій етап послаблення карантину – що дозволили

Стартував третій етап послаблення карантину – що дозволили 10:28

Україна переходить на наступний, третій, етап ослаблення карантину, а отже – скасовано чергові обмеження.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:23

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини