Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:00:54

Рятувальники підбили підсумки роботи за перше півріччя

04.08.2016   11:33Агенцiя

3 серпня в обласному Управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій відбулось засідання Колегії.

Під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового були підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 6 місяців 2016 року. В даному заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів, а також голова обласної ради ветеранів.

Відкриваючи засідання Колегії, Роман Гордовий зазначив: "Впродовж першого півріччя зусилля органів і підрозділів служби цивільного захисту області були спрямовані на виконання вимог нормативно-правових актів щодо реалізації державної політики у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та забезпечення безпеки населення і територій.

Нам вдалося зменшити кількість пожеж, що виникли на території області. Підрозділи брали участь у гасінні лісових і торф`яних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечували пожежну безпеку під час проведення проміжних виборів по 206-му виборчому округу. В цілому Державною службою України з надзвичайних ситуацій була дана позитивна оцінка діяльності Управління.

За підсумками оцінювання результатів роботи по основних напрямках діяльності, кращими визнано Чернігівський міський, Бахмацький та Варвинський районні гарнізони." Крім того, Роман Гордовий підкреслив той позитивний момент, що Державною службою України з надзвичайних ситуацій виділено додатково 260 млн. грн. для забезпечення потреб гарнізону під час виконання завдань за призначенням.

На Колегії з доповідями виступили перший заступник та заступники начальника Управління. Вони зазначили, що впродовж 6 місяців на Чернігівщині зареєстровано 4 надзвичайні ситуації, 810 пожеж та 1185 надзвичайних подій. Пожежно-рятувальними підрозділами під час гасіння пожеж врятовано 33 особи.
В ході засідання заслухано звіти начальників окремих районних підрозділів щодо організації роботи з виконання покладених завдань на місцях.

Підбиваючи підсумки Колегії, начальник Управління полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий поставив ряд завдань керівникам підрозділів щодо профілактики загибелі людей на водних об'єктах, пожеж у екологічних системах, на об'єктах і житловому секторі, обладнання об’єктів системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, забезпечення населення, яке проживає та працює в зоні можливого хімічного забруднення засобами індивідуального захисту органів дихання, покращення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних підрозділів, забезпечення їх постійної готовності до реагування на надзвичайні ситуації, дотримання особовим складом дисципліни та законності тощо.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини