Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 20:08:21

Аварія по проспекту Миру ліквідується

04.08.2016   08:11

Службою водопровідних мереж КП «Чернігівводоканал» усувається аварія на теплопункті по проспекту Миру, 157 без водопостачання залишаються 25 будинків.

О 10-30 інформація надійшла до диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал».

За словами Петра Івченка - начальника служби водопровідних мереж КП «Чернігівводоканал», аварія сталася на одному із вводів діаметром 150 мм до теплопункту ПАТ «Облтеплокомуненерго». Через те, що запірна арматура теплопункту розгерметизована, у наших працівників нема можливості відсіч один із вводів.

Тому, від водопостачання відключені будинки по: пр-кт Миру 143,151, 155,159,161; вул. Льотна (Червоногвардійська) 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 17а, 22а,1, 6, 6а, 4, 41, 43; вул. Героїв Чернобиля 1, 3, 5; вул. Мстиславська 173, 179, 183.

Аварійні роботи проводяться швидкими темпами, будемо робити все, щоб споживачам скоріше було відновлено водопостачання. На час виконання ремонтних робіт забезпечено підвіз питної води.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини