Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 10:46:38

Поліцейські охорони провели іміджеву акцію

04.08.2016   07:29Агенцiя

В центральному парку культури і відпочинку Чернігова поліція охорони встановила рекламно-інформаційний намет для ознайомлення містян з діяльністю поліції охорони.

Працівники Управління поліції охорони в Чернігівській області на чолі з заступником начальника Олександром Яришком провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян.

Детально розповіли про перелік послуг, що надає поліція охорони, поінформували щодо замовлення послуги та куди звернутися в разі отримання додаткових консультацій. Містяни підходили до палатки, цікавилися повним комплексом послуг, які надає поліція охорони, та отримували брошури з контактами Управління поліції охорони.

Заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Олександр Яришко в бесідах з чернігівцями наголошував бути обачними, рекомендував заздалегідь потурбуватися про власну безпеку та безпеку майна в цілому, щоб не стати жертвами крадіїв, та розповідав всім охочим про процес встановлення та підключення охоронних засобів на об’єктах.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група перевіряє наявність порушень умов договору оренди ТЕЦ

Робоча група перевіряє наявність порушень умов договору оренди ТЕЦ 10:38

Окремі питання щодо комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ» зараз вивчає спеціальна робоча група Чернігівської міської ради.

Стимулюватимемо розвиток садівництва та ягідництва в області

Стимулюватимемо розвиток садівництва та ягідництва в області 10:27

25 травня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко із заступником голови ОДА Олександром Савченком та заступником директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олегом Крапивним провів робочу нараду з питань розвитку галузі садівництва та ягідництва на Чернігівщині.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:41

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 травня до 8:00 26 травня 2020 року.

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини 08:22

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-квітні 2020 року надійшло понад 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів. Приріст до відповідного періоду минулого року 7,9 відс. (+139,7 млн гривень).