Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 09:26:47

Прокуратура проводить перевірку фінансування облшкірвендиспансеру

20.04.2012   19:12

Останнім часом широкого розголосу набули опубліковані місцевими ЗМІ ряд матеріалів щодо тимчасового закриття одного з відділень Чернігівського обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

Управління охорони здоров?я Чернігівської облдержадміністрації з огляду на аварійний стан стаціонарного відділення № 1 вирішило тимчасово призупинити його діяльність, а хворих перевести на амбулаторне лікування та до інших лікарень. З чим не погоджується керівництво диспансеру.

Чернігівський обласний ШВД розміщений у пристосованих приміщеннях, побудованих на початку минулого століття, які, за висновками фахівців, дійсно, потребують ремонту.

Ураховуючи, що в 2008-2009 роках на ремонт приміщень диспансеру виділялися немалі бюджетні кошти, прокуратурою області організовано перевірку законності їх використання. Про результати перевірки громадськість буде поінформовано.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини