Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 02:16:19

Обговорили етапи підготовки проектів регіонального розвитку

02.08.2016   09:05Агенцiя

1 серпня в обласній раді відбулася одноденна фахова майстерня для голів районних рад області, яка впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС»).

У заході взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Олена Зубок, експерт Української Асоціації районних та обласних рад з проектного менеджменту Володимир Шевчук, керівники районних рад та об'єднаних територіальних громад, відповідальні працівники апарату обласної ради.

Темою для обговорення фахової майстерні були головні аспекти розробки інфраструктурних проектів у відповідності до формату вимог Державного фонду регіонального розвитку.

Володимир Шевчук у своєму виступі зазначив, що сьогодні, в умовах децентралізації та реформування місцевого самоврядування, особливо важливим є проведення такого практикуму, оскільки це дасть змогу акцентувати увагу на ті труднощі, що виникають у роботі відповідних органів місцевого самоврядування.

Експерт Асоціації розповів учасникам заходу про підготовку проектів регіонального розвитку за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, зокрема, про нормативно-правове забезпечення, умови та критерії фінансування проектів, механізми їх відбору, обов'язковою складовою яких мають бути інноваційні складові.

Разом з тим, Володимир Шевчук окремо зупинився на головних аспектах розробки інфраструктурних проектів, порядку їх реєстрації, основних вимогах до змісту, планування кошторису тощо. Тематикою даних проектів, за його словами, можуть бути розвиток ІТ-технологій, електронне врядування, освіта, охорона здоров'я, екологічна безпека, підвищення ефективності надання адміністративних послуг, запровадження енергозберігаючих технологій та інше.

Після презентації теми заходу відбувся жвавий діалог, у ході якого керівники районних представницьких органів влади, територіальних громад отримали кваліфіковані відповіді на всі хвилюючі їх запитання.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини