Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 28 липня до 8:00 29 липня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 2 пожежі та 1 інша подія. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в с. Новоселівка Чернігівського району по вулиці Шевченка, біля будинку №9, близько 6 год. 30 хв. 28 липня водій автомобіля «ІВЕКО» здійснив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-2108». Внаслідок пригоди пасажир автомобіля «ВАЗ-2108» отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №3;
- на 42 км. автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ (Ніжинський район) близько 19 год. 30 хв. 28 липня водій автомобіля «РЕНО МАГНУМ» здійснив зіткнення з автомобілем «ФОРД ТРАНЗІТ». Внаслідок пригоди водій автомобіля «ФОРД ТРАНЗІТ» отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до Ніжинської центральної районної лікарні.
Пожежі – 2, з них 1 пожежа в житловому секторі та 1 випадок загоряння сухої трави та сміття на площі 0,02 га.
Інші події – 1:
В м. Чернігові по вулиці Родимцева, 21 о 22 год. 25 хв. 28 липня через пошкодження медичного тонометра в квартирі №2 стався розлив ртуті. Фахівцями управління ДСНС України в Чернігівської області було зібрано близько 30 грамів ртуті.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 28 липня до 20 години 29 липня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 14-19º тепла, вдень 29-34º тепла.
По Чернігову без опадів. Температура вночі 16-18º тепла, вдень 31-33º тепла.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.