За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівщини розкрито 34 злочини, з них:
1 вбивство, 1 тілесне ушкодження, 12 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 1 крадіжка державного майна, 1 шахрайство, 1 хуліганство, 4 факти вилучення наркотиків, 3 факти збуту підакцизних товарів, 2 факти вилучення зброї, 2 факти підробки, використання підроблених документів, 2 факти незаконних операцій з металобрухтом, 3 факти ухилення від сплати аліментів.
На автодорогах області трапилася одна ДТП в якій одна людина травмована.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 22 водії, з яких по Чернігову - 3, по Прилуках - 1, по Hіжину - 1 та ще 6 нетверезих скутеристів.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 370 адмінпротоколів, з них: 25 - за дрібне хуліганство, 113 - за порушення правил дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.