Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 23:29:49

Поліцейський врятував жінці життя, застреливши агресивну вівчарку

27.07.2016   14:00

Вівчарка напала на жінку, яка прийшла в гості до господині та нікого не допускала до потерпілої, навіть коли та знепритомніла. Прибулим на виклик поліцейським довелося застрелити агресивну тварину.

25 липня до чергової частини Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення, що в Ніжині по вулиці Березанській собака породи вівчарка покусала жінку.

На місце події негайно прибули дільничний та оперуповноважений Ніжинського відділу поліції, які одразу оцінили ситуацію, як таку, що реально загрожує життю і здоров’ю потерпілої.

Того дня до господині прийшла подруга, а коли вже зібралася йти додому, пес напав на неї та завдав укушених рваних ран кисті, передпліччя, попереку та живота.

Вівчарка наче сказилася і не підпускала до себе ні господиню, ні поліцію з медиками, які теж прибули на виклик.

Поліцейські спробували переключити увагу озвірілої тварини на себе і спробували відігнати пса газовим балончиком, але спецзасіб на вівчарку не подіяв. Пес продовжив шматувати жінку, яка вже знепритомніла.

Тоді оперуповноважений прийняв рішення знешкодити тварину, яка загрожувала життю та здоров’ю жінки. Поліцейський двома влучними пострілами з табельного пістолета Макарова застрелив вівчарку.

Постраждала від собаки й сама господиня, яку напередодні пес укусив за щоку та руку.

Обох постраждалих медики доставили до Ніжинської центральної міської лікарні.

Ветеринарні лікарі вилучили труп собаки для експертизи.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.