Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 22:04:51

Прокуратура вимагає повернути майно у державну власність

27.07.2016   07:17

Органами прокуратури вивчено питання законності передачі у власність приватної структури ряду нежитлових об’єктів загальною площею майже 14 тис. м2, що до цього перебували в користуванні державного хлібоприймального підприємства.

Встановлено,  що право власності на цю нерухомість оформлено на підставі рішення виконкому Ічнянської міської ради 2011 року, без отримання відповідних погоджень власників та розпорядників майна: Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики та промисловості України, як уповноваженого на управління корпоративними правами держпідприємства.

На сьогодні балансова вартість майна, що  вибуло з державної власності складає 1,2 млн. грн.

З метою усунення порушень вимог законодавства, прокуратурою області в інтересах Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України направлено відповідний позов з вимогою визнати недійсним та скасувати рішення виконавчого комітету міськради 2011 року, а також свідоцтво на право власності на об’єкти нерухомого майна, видане приватній структурі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39

Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини