Поліція затримала чоловіка, який після спільного застілля вбив свою співмешканку
Поліцейські Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області відкрили кримінальне провадження за фактом смерті жінки, яку після спільного вживання спиртних напоїв вдарив ножем її співмешканець.
24 липня до чергової частини Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення медиків, що за місцем проживання в одному з сіл району від проникаючого ножового поранення черевної порожнини померла жінка.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції, яка відновила хід подій тієї ночі. Встановлено, що раніше судимий господар із своєю співмешканкою та ще однією жінкою вживали алкоголь. Близько четвертої ранку між ними виникла сварка. Щоб довести свою правоту, чоловік схопив ножа та вдарив ним співмешканку.
Рана була начебто неглибока і згодом компанія продовжила застілля, але згодом жінці стало зле, подруга викликала їй «швидку» та потерпіла померла до приїзду медиків.
Спочатку підозрюваний заперечував свою провину, але під тиском неспростовних доказів зізнався у скоєному. Також він заховав у стріху знаряддя злочину, а подрузі сказав, що викинув ніж на городі. Тож поліції довелося викосити чотири сотки бур’яну, доки чолов’яга зізнався де насправді сховав ніж.
Підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Він у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression