Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 23:19:54

У прокуратурі області проведено нараду за участі правоохоронців та голови ОДА

23.07.2016   08:52Агенцiя

22 липня, у прокуратурі Чернігівської області відбулася координаційна нарада з питань ефективності взаємодії правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.

Для дискусії за «круглим» столом, на запрошення прокурора області В. Носенка, зібралися керівники правоохоронних органів Чернігівщини, а також апеляційного суду і обласної державної адміністрації.

Учасники наради представили статистичні та аналітичні дані про стан справ із протидії злочинності у сферах відповідальності очолюваних ними суб'єктів правоохоронної діяльності. У ході обміну інформацією та колективного обговорення актуальної проблематики правоохоронці скоригували вже діючі, а також визначили нові механізми співпраці як для подолання окремих негативних тенденцій у структурі та динаміці злочинності, так і для комплексного поліпшення криміногенної ситуації в регіоні, підвищення ефективності захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави.

Участь у роботі наради, зокрема, взяли заступник прокурора області Д. Сірик, виконуючий обов’язки начальника ГУ Національної поліції в Чернігівській області Е. Альохін, начальник УСБ в області О. Довженко, перший заступник начальника ГУ ДФС в Чернігівській області В. Нечай, виконувач обов’язків начальника Чернігівської митниці ДФС В. Супруненко, начальник Чернігівського прикордонного загону С. Тиркалов, начальники окремих підрозділів Нацполіції України в Чернігівській області: з протидії наркозлочинності С. Грукач, з протидії кіберзлочинам – В. Філіпович, з протидії злочинам в економічній сфері В. Духно. Також активно долучилися до обговорень заступник голови Апеляційного суду Чернігівської області О. Сердюк та голова Чернігівської облдержадміністрації В. Куліч.

Керівник виконавчої влади області – голова ОДА В. Куліч, – крім іншого, звернув увагу правоохоронців на необхідність якісних змін комунікації між правоохоронними органами і жителями області, а також підвищення пріоритетності роботи у сфері протидії корупції, злочинам проти життя і здоров’я людини, її власності.

Голова ОДА висловив переконання в тому, що ефективна взаємодія органів правопорядку в роботі за цими напрямками здатна відчутно підвищити комфорт життя і поліпшити соціальний клімат.

Постанова координаційної наради спрямована для виконання відповідним правоохоронним органам. Загальний контроль за виконанням визначених нею заходів забезпечуватиметься прокуратурою області.

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.