Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 13:15:00

Встановлено факт незаконного привласнення державних коштів при реконструкції медичного закладу

22.07.2016   09:29Агенцiя

Як повідомили у відділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Чернігівській області, станом на 01.07.2016 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 21 кримінальне правопорушення.

З них 11 кваліфікуються за ст. 191 Кримінального кодексу України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Загальна сума нанесених державі збитків складає 19,5 млн. грн.

Зокрема, співробітниками відділу задокументовано факт незаконного привласнення державних коштів посадовими особами підприємства при проведенні реконструкції будівлі комунального медичного закладу.        
Так, було встановлено відображення у первинних бухгалтерських документах суми заробітної плати, яка не відповідає даним податкового обліку, а також завищення підприємством у актах приймання виконаних робіт для комунальної установи кошторисної заробітної плати. 

В результаті незаконних операцій державі нанесено збитки на загальну суму 354 тис. грн.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження, що кваліфікується за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини