Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 23:58:50

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.07.2016   09:08Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 липня до 8:00 22 липня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 3 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких 5 осіб постраждали, а саме:

- в м. Чернігові по вул. Івана Мазепи біля будинку №40 близько 7 год. 50 хв.  21 липня  водій автомобіля "ГАЗ-53" здійснив наїзд на пішохода, що перетинав проїжджу частину дороги в межах регульованого пішохідного переходу на дозволяючий сигнал світлофору. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до травмпункту Чернігівської міської лікарні №2;

- біля с. Стахорщина Новгород-Сіверського району близько 18 год. 48 хв. 21 липня водій автомобіля "Mercedes ML350" не справився з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "Renault Magnum". Внаслідок пригоди водій та пасажир автомобіля "Mercedes ML350" отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до Новгород-Сіверської центральної районної лікарні;

- на 34 км автодороги Чернігів-Пакуль-КПП Славутич біля с. Пакуль Чернігівського району близько  20 год. 10 хв. 21 липня  водій автомобіля "Nissan Primastar" не справився з керуванням, з'їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди два пасажира автомобіля, 2003 та 1980 років народження, отримали тілесні ушкодження. Одного з пасажирів госпіталізовано до Чернігівської обласної дитячої лікарні, іншого –  до Чернігівської міської лікарні №2. 


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин  – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 21 липня до 20 години 22 липня очікується мінлива хмарність, вночі короткочасний дощ, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північний 5-10 м/с. Температура по області вночі 11-16º тепла, вдень 19-24º тепла.
По Чернігову вночі короткочасний дощ, вдень без опадів. Температура вночі 13-15º тепла, вдень  21-23º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини