Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 20:57:34

Прокуратура наполягає на передачі готелю "Брянськ" в державну власність

22.07.2016   07:43

Нагадаємо, що за позовом прокуратури області судом ухвалено рішення про передачу в державну власність комплексу будівель турготелю «Брянськ», яке підтверджено вищестоящими судовими інстанціями, набрало законної сили та перебуває на виконанні.

Прокуратурою доведено, що вказане нерухоме майно ще у 1994 році незаконно вибуло з володіння держави та вжито вичерпних заходів  представницького характеру щодо поновлення порушених інтересів.

У подальшому Кабінетом Міністрів України 24.06.2016 прийнято розпорядження про передачу нерухомого майна  – комплексу будівель турготелю «Брянськ» у місті Чернігові до сфери управління Міністерства юстиції. У подальшому вказані приміщення планується передати для зміцнення матеріально-технічної бази Академії Державної пенітенціарної служби.

Разом з цим, користувачі нерухомості, намагаючись відтермінувати виконання судового рішення неодноразово зверталися до суду із заявами про відстрочення вчинення виконавчих дій, обґрунтовуючи їх надуманими обставинами: відсутністю у держави реальної можливості захистити майно від руйнації та ефективно використовувати його; доцільністю збереження майна виключно нинішнім користувачем та інші.

За активної позиції прокуратури області вказані заяви про відстрочення виконання судового рішення судом відхилено (останнього разу - 21.07.2016). Прийняття нерухомого майна вартістю 1,6 млн. грн. у державну власність призначено на 26 липня 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини