Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 грудня, 23:43:35

Рік "штрафбату" дали військовому за "самоволку"

19.07.2016   14:54

Козелецький районний суд Чернігівської області виніс вирок військовослужбовцю військової служби за контрактом Збройних Сил України, котрий упродовж березня-травня 2016 року без дозволу командира військової частини двічі самовільно залишив її територію та проводив час на власний розсуд.

Вказану особу вже було притягнуто до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів у минулому році. Військовослужбовець відбував покарання в дисциплінарному батальйоні протягом 1 року, а також 2 місяця на гауптвахті.

Суд врахував рівень суспільної небезпечності вчиненого обвинуваченим злочину, визнав винним за ч.4 ст.407 КК України (самовільне залишення військової частини без поважних причин вчинене в умовах особливого періоду) та призначив покарання в виді 3 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини