Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 19:51:46

Суд застосував відносно депутата Менської райради та міського голови запобіжний захід у вигляді особистої поруки

18.07.2016   16:56

Як повідомлялося раніше, 14 липня 2016 року, прокуратурою області спільно з УСБУ під час отримання неправомірної вигоди викрито міського голову, який спільно з депутатом районної ради отримали 1 тис. доларів за сприяння у виділенні земельної ділянки.

В рамках розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням) кримінального провадження  слідчий звернувся до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Враховуючи, що двома народними депутатами України заявлено про готовність взяти кожного з підозрюваних на поруки, судом застосовано до них запобіжний захід у вигляді особистої поруки строком на 60 днів та одночасно визначено поручителів – народних депутатів України.

Наразі прокуратурою області на вказані ухвали суду готуються апеляційні скарги.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression