Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 червня, 17:17:45

Стартував конкурс для журналістів "Спроможні громади – сильна держава"

18.07.2016   07:38Агенцiя

Чернігівських журналістів запрошують взяти участь у конкурсі «СПРОМОЖНІ ГРОМАДИ – СИЛЬНА ДЕРЖАВА» – на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».

Реформа місцевого самоврядування в Україні, яка розпочалася 2 роки тому, набирає обертів. Нині в країні створено вже 172 об’єднані територіальні громади.

Для того, щоб не зупинятися на досягнутому Асоціація міст України (АМУ) 21 червня дала старт безпрецедентній акції «Децентралізаційний марафон».

Її мета – активізувати та стимулювати процес об’єднання і формування спроможних громад. 1000 громад по всійУкраїні до кінця року відвідають експерти регіональних відділень АМУ, це по 50 виїзних засідань в кожній області.

Організатори акції сподіваються на інформаційну підтримку місцевих ЗМІ. Адже для того, щоб люди зрозуміли переваги децентралізації необхідно якомога більше про неї розповідати.

Переможців очікують грошові винагороди.

Номінації Конкурсу
• Публікація в друкованихабоІнтернет ЗМІ
• Телевізійнапрограма (абосеріяпрограм)
• Радіопрограма (абосеріяпрограм)
   
Участь у Конкурсі
Для участі у Конкурсі потрібно подати заявку в регіональне відділення АМУ (вказати назву та вид ЗМІ, прізвище, ім’я автора матеріалу, контакти, гіперпосилання на матеріал, якщо віно публікований в Інтернеті) та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року. Головна вимога – змістовне висвітлення «Децентралізаційного марафону».

Матеріали надсилайте на адресу: ofis.reform@gmail.com
Контактні особи: Вероніка Рибак, консультант з комунікацій (0673538522)

Календар проведення Конкурсу
• Прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня
• Оголошення переможцівв областях – 15 листопада
• Церемонія нагородження переможцівв областях – листопад
• Спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві – грудень.

Нагородження переможців Конкурсу
Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Останні новини Чернігівщини

В області створюють систему підтримки людей, які зазнали сексуального насильства, пов’язаного з війною 14:08

Жінки та діти складають переважну більшість серед тих, на кому негативно позначаються збройні конфлікти, включаючи біженців і вимушених переселенців. Чернігівська область є прикордонною. В регіоні велись активні бойові дії, частина території перебувала в окупації. Тому тема підтримки постраждалих від сексуального насильства є дуже актуальною.

У Чернігові поліцейські ліквідували підпільний цех та вилучили понад 11 тонн етилового спирту 11:25

В ході реалізації оперативної інформації оперативники карного розшуку та управління стратегічних розслідувань поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Чернігівського райуправління поліції виявили підпільний цех з фасування етилового спирту в промислових масштабах. Загалом поліцейські вилучили понад 11 тонн етилового спирту.

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції

Поскаржитися на зачинене укриття можна до поліції 11:20

Якщо укриття зачинене —подати скаргу можна до Нацполіції на лінію «102».

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону

«ВІЙНА». Прем'єра на завершення 97-го театрального сезону 11:05

28 червня о 18.00 год. Чернігівський драмтеатр ім.Т.Г.Шевченка запрошує на прем’єрний показ вистави «Війна» https://teatr.cn.ua/repertuar/vijna/ , поставленої молодим режисером Олексієм Трішкіним за п’єсою сучасного шведського драматурга Ларса Нурена.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:53

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.