Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 19:07:04

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 45 службових розслідувань та перевірок

16.07.2016   10:30Агенцiя

З метою упередження можливих корупційних проявів серед співробітників фіскальних органів Чернігівської області здійснюється комплекс заходів, серед яких вагоме місце відводиться профілактичній роботі.

У відділі внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області повідомили, що протягом І півріччя ними проведено низку профілактичних заходів. Це профілактичні бесіди з керівниками підрозділів та співробітниками, використання можливостей засобів масової інформації для інформування населення щодо звернень безпосередньо до відділу внутрішньої безпеки при наявності у них відповідної інформації та інші.

А нещодавно відбувся сеанс «гарячої» телефонної лінії, що був присвячений питанню протидії корупції в податкових та митних органах. На зв’язку з мешканцями області перебував начальник відділу Олексій Мисенко, який закликав громадян не бути сторонніми спостерігачами у даному надважливому питанні.

Ще раз нагадав номери телефонів та адресу, за якими можна терміново повідомити інформацію щодо можливих правопорушень. Це номер телефону «Довіри» - /0462/ 668-522 та Viber +380632346905. Адреса для звернень: м. Чернігів, вул. Реміснича, буд. 11 (к. 208).

Протягом січня-червня співробітниками відділу проведено 45 службових розслідувань та перевірок. За їх результатами 6 матеріалів скеровано до правоохоронних органів для прийняття рішення. Крім того, на адресу керівництва територіальних фіскальних органів направлено 25 подань та застосовано заходи реагування до 21 посадової особи, 2 особи звільнено з органів ДФС. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 посадовців, а 2 особам  винесено офіційне застереження.

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.