Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 23:58:03

14 липня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міськради

15.07.2016   12:59

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, розглянувши клопотання керівника установи та пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради, затвердив і надав містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки Обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» для його реконструкції.

Директор Центру Василь Пасічник, наразі вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на другу чергу будівництва та реконструкції Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Загалом на реалізацію цього проекту передбачено 17 млн. грн.

Цьогоріч заплановано виділити понад 9 млн. грн, а наступного року – близько 8 млн грн.


Довідково:

Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» знаходиться за адресою вул. Доценка, 34. За 20 років його існування десятки тисяч дітей пройшли тут реабілітацію, більшість з них досягли значного покращення якості життя. На базі  Центру реалізується спільна з зарубіжними організаціями програма надання гуманітарної допомоги. На даний час у Центрі проходять лікування й діти переселенців з Донецької та Луганської областей. В основу лікувального процесу у центрі «Відродження» закладена модель "Тандем", яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного закордонного та вітчизняного обладнання. На сьогодні висококваліфіковану допомогу у центрі отримують 200 пацієнтів міста та області, 128 з них в Центрі перебувають цілодобово.
Крім того, члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради надали дозвіл комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради на укладання договору з Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» на розроблення нормативів питного водопостачання населенню м. Чернігова.
Як зазначено в пояснювальній записці до проекту рішення, на сьогоднішній день для розрахунку спожитої води населенням міста Чернігова використовуються норми, затверджені рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 14 квітня 2014 р. №112 «Про затвердження норм використання вод споживачами м. Чернігова», термін дії яких закінчується у квітні 2017 року. Період необхідний для виконання робіт з визначення норм водоспоживання складає не менше як 5-7 місяців. Крім того, погодження визначених норм відбувається у строк не менше ніж 2 місяці.
У результаті перемовин між КП «Чернігівводоканал» та ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» визначено, що вартість відповідних робіт складатиме близько 120 тис грн. Ці роботи виконуватимуться за власні кошти комунального підприємства.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини