Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 03:37:25

Обласна служба зайнятості впроваджує нові форми роботи та навчає своїх фахівців

14.07.2016   14:46Агенцiя

У час реформування державних установ у адресні сервісні служби, шлях оптимізації та модернізації проходить і служба зайнятості, опановуючи нові форми та методи роботи.

Як зазначила директор Чернігівського ОЦЗ Лідія Падалка: основна концепція змін – максимальне сприяння в працевлаштуванні безробітних, оперативне забезпечення роботодавців, які подали вакансії, персоналом, індивідуальний підхід до кожного клієнта, підвищення культури обслуговування та створення атмосфери доброзичливості й довіри між відвідувачами і працівниками служби.

Для досягнення цієї мети з квітня 2016 року впроваджується новий Регламент роботи. У центрах зайнятості з’явилися адміністратори залу. Вони зустрічають людину, щойно та переступила поріг. Їх завдання - з’ясувати мету звернення до служби зайнятості, ознайомити з послугами, які можна отримати, актуальними вакансіями, допомогти швидко зорієнтуватися, щоб людина в повній мірі скористалася сервісами служби.

Крім того, протягом дня адміністратор залу серед відвідувачів шукає претендентів для укомплектування вільних робочих місць та пропонує їх роботодавцям.

«Запроваджені новації стимулюють безробітних до активного пошуку роботи та нівелюють утриманські настрої, які базуються лише на отриманні допомоги по безробіттю, а також активізують співпрацю з роботодавцями», - наголосила Лідія Падалка.

Не секрет, що якість обслуговування залежить від фахового рівня працівників служби зайнятості, наявності у них відповідних знань і практичних навичок, тому нині обласний центр зайнятості активно проводить навчання своїх спеціалістів.

Так, 11-14 липня в Чернігівському МЦЗ відбулися навчальні семінари-практикуми для фахівців базових центрів зайнятості, які виконують функції адміністратора залу. Спочатку теоретично, а потім на практиці учасники освоїли обов’язки адміністратора. Заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання ОЦЗ Марина Кривопала зазначила, що кожен фахівець центру зайнятості, який виконує функції адміністратора залу, повинен досконало володіти законодавчою базою та ситуацією на ринку праці, щоб кваліфіковано надавати інформаційні послуги про вакансії, роботодавців, методи пошуку роботи, послуги служби зайнятості.

У той же час у Чернігівському ОЦЗ для технологів-організаторів базових центрів зайнятості був проведений семінар-тренінг «Застосування концепції рекрутингу в діяльності служби зайнятості за Регламентом роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину розкрили вбивство місцевого мешканця

Чернігівські поліцейські за годину розкрили вбивство місцевого мешканця 15:48

Поліція затримала чоловіка, що підозрюється у вбивстві 37-річного чернігівця.

Патрульні виявили автомобіль, який вночі невідомі викрали у власника з-під будинку

Патрульні виявили автомобіль, який вночі невідомі викрали у власника з-під будинку 13:23

Сьогодні о 8-й ранку на спецлінію 102 звернувся чернігівець із повідомленням про те, що зник його автомобілем марки Volvo, який він залишив ввечері біля будинку на вулиці Текстильників.

У Чернігові розпочинається прийом дітей до 1-х класів

У Чернігові розпочинається прийом дітей до 1-х класів 13:09

У школах Чернігова з 27.05.2020 до 26.06.2020 включно триватиме прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів у 2020-2021 навчальний рік.

На Чернігівщині вже 136 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

На Чернігівщині вже 136 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 13:06

За даними моніторингу, за минулу добу в області зафіксовано 2 нові випадки інфікування коронавірусом у м. Чернігів.

Незабаром у Чернігові відкриється перша станція сортування сміття

Незабаром у Чернігові відкриється перша станція сортування сміття 12:45

Вже у червні у Чернігові запрацює перша в місті станція сортування сміття. Над її створенням працює громадська організація “Еко Місто”.