Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 01:27:42

В прикордонні виявили місце зберігання та насадження коноплі

13.07.2016   16:24

Виявлено та вилучено чотири капронові мішки білого кольору з висушеною речовиною зеленого кольору рослинного походження (попередньо маріхуана).

12 липня в ході проведення співробітниками Ріпкінського Відділення НП санкціонованого обшуку, в рамках кримінального провадження по частині 1 статті 309 Кримінального Кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) порушеного за повідомленням оперативного підрозділу Чернігівського прикордонного загону, в одному з обійсть в с. Добрянка Ріпкінського району виявлено та вилучено чотири капронові мішки білого кольору з висушеною речовиною зеленого кольору рослинного походження (попередньо маріхуана).

Крім того, під час проведення огляду прибудинкової території, виявлено насадження снотворного маку у кількості 43 одиниці культивованих рослин та 70 одиниць рослин за зовнішніми ознаками схожу на коноплі.

За результатами проведення слідчих дій насадження  вилучені та направлені на експертизу.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини