В річці Убідь потонув 55-річний чоловік
Незважаючи на постійні звернення рятувальників Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, люди продовжують нехтувати елементарними заходами безпеки під час відпочинку біля водойм, що в свою чергу призводить до трагічних наслідків.
Так, з початку року на водних об’єктах області вже потонуло 38 людей, 4 з яких діти.
Останній трагічний випадок стався біля с. Кудрівка Сосницького району, де 12 липня о 16:20 в річці Убідь, працівниками Сосницької рятувальної станції було виявлено та піднято на поверхню тіло 55-річного місцевого мешканця.
Обставини та причину смерті чоловіка наразі встановлюють правоохоронні органи.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression